Podlahová rohož K-Mat 1,4 x 0,85 m, černá


Popis produktu
- hygienická antibakteriální rohož je vyrobená ze 100% nitrilu
- odolná vůči tukům, olejům a saponátům a má velmi dobré protiskluzné vlastnosti
- otvory umožňují odtok rozlitých kapalin
- zmírňuje únavu při delším stání
- tlumí nárazy, pomáhá zamezit rozbití skla a keramiky
- po obvodu bezpečnostní zkosená hrana
- vhodná do potravinářského průmyslu, kuchyní, do mokrého průmyslového prostředí
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | nitril nitril |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | děrovaný |
| max. provozní teplota | 100 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost | 7,9 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 6 kg/m2 |
| délka | 1530 mm |
| šířka | 920 mm |
| výška | 9 mm |










