Podlahová rohož High-Duty 1,5 x 0,9 m, černá


Popis produktu
- vyrobena z přírodní pryže a nitrilu, odolná vůči většině olejů a tuků
- elastický povrch nabízí výbornou protiskluznou ochranu a snižuje únavu
- velké kruhové otvory zachytávají rozlité tekutiny a nečistoty
- vyhovuje protiskluzové normě DIN51130 - R10
- bezpečnostní zkosená hrana po obvodu
- vhodná i do mokrého průmyslového prostředí, pro studené tvrdé podlahy apod.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | guma přírodní/nitril |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | děrovaný |
| max. provozní teplota | 70 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost | 8,9 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| délka | 1500 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 12 mm |










