Průmyslová podlahová rohož Workstation 1,2 x 0,6 m, černá s kontrastním olemovaním


Popis produktu
- odolná protkávaná mřížková rohož s kontrastním, bezpečnostním olemováním
- vyrobená z PVC, odolná vůči většině průmyslových olejů a chemikálií
- rozměry otvorů 22 x 22 mm, otevřený rošt umožňuje nečistotám a kamínkům propadnout skrz rohož
- snižuje únavu při delším stání
- příčné žebrování snižuje riziko uklouznutí v mokrém a mastném prostředí
- vyhovuje protismykové normě DIN51130/R10
- test ohnivzdronosti DIN 54332(B2)
Parametry
| barva | černá se žlutými okraji ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | mřížkový, rošt |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost (kg/m2) | 4,8 kg/m2 |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 12 mm |










