Průmyslová podlahová rohož Comfort-Lok 0,8x 0,7 m, černá - středový díl


Popis produktu
- protiúnavová rohož vyrobená z přírodní pryže s podílem nitrilu
- odolná vůči olejům a tukům, ideální pro potravinářské výrobní prostory, gastro, catering apod.
- protiskluzný povrch brání uklouznutí
- okraje ze zkosenou náběhovou hranou
- dlouhá životnost pro vysoké zatížení (tři roky roky při třísměnném provozu)
Průběžný díl - v kombinaci s koncovým dílem propojitelné do nekonečného běhounu o šířce 0,7 m.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | guma (přírodní pryž) |
| použití | suché prostory |
| povrch | diamantový vzor |
| zatížení | vysoké |
| max. provozní teplota | 50 °C |
| min. provozní teplota | -20 °C |
| hmotnost | 4,2 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 9 kg/m2 |
| délka | 800 mm |
| šířka | 700 mm |
| výška | 12 mm |


















