Průmyslová podlahová rohož Orthomat 1,5 x 0,9 m, černá s oblázkovým povrchem


Popis produktu
- standardní protiúnavová a protiskluzná rohož, jednovrstvá, pro všestranné použití
- vyrobená z vinylové pěny s uzavřenými buňkami
- vhodná pro suché prostředí, pro práci při montážním pásu, ve výrobě, v expedici apod.
- mimořádně pohodlná pro stání i komfortní pro chůzi, tepelně izoluje, tlumí hluk a nárazy
- lehká, snadno se přemisťuje
- splňuje požadavky normy hořlavosti dle BS EN 13501-1
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché prostory |
| povrch | oblázkový |
| zatížení | nízké |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost | 3 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 2,5 kg/m2 |
| délka | 1500 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 9,5 mm |
















