Antistatická podlahová rohož Cobastat 0,9 x 0,6 m s příslušenstvím, barva šedá


Popis produktu
- antistatická, protiúnavová a nekluzná rohož vyrobená z PVC pěny s uzavřenými buňkami
- chrání před účinky statické elektřiny
- povrch lze lehce otřít
- teplotně odolné v rozmezí -10°C až +60°C
- výška rohože 9 mm
- hmotnost cca. 3,5 kg/m2
- součástí dodávky je COBAstat® set - uzemňovací kabel o délce 2m se zástrčkou a 2 ks podpadkového sběrače statické elektřiny
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché prostory |
| povrch | oblázkový |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | -10 °C |
| hmotnost (kg/m2) | 3,5 kg/m2 |
| délka | 900 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 9 mm |












