Rudl skládací RuXXac-Business , nosnost 125 kg, lopata 490 x 250 mm, kola z plné gumy

Popis produktu
Velmi lehký transportní hliníkový vozík v praktickém skládacím provedení, bezúdržbový a téměř nezničitelný. Okamžitě připraven k použití - bleskové složení jedním hmatem (kola a lopata se vyklápějí zároveň).
Základní materiál hliník je doplněn o ocelové a plastové prvky.Šedé polymerové obryče kol nezanechávají stopy, jsou oděruodolné, vhodné i pro nerovné terény a schodiště, zároveň jsou šetrné k podlaze.
Plastová ergonomicky tvarovaná rukojeť. Praktický systém upínacích popruhů. Při nakládání vozík sám pevně stojí, lopata má speciálně upravený nekluzný povrch.
Složený vozík zabírá minimum místa, lze ho uskladnit kdekoli v kanceláři, v autě, ve skříni a jiných omezených prostorách.
Rozměr složeného vozíku (v x š x h): 685x490x55 mm.
Parametry
| druh kol | plná guma |
| konstrukční materiál | hliník |
| lopata Š×H | 490 × 250 mm |
| hmotnost | 5,4 kg |
| nosnost | 125 kg |
| průměr kola | 200 mm |
| šířka celkem | 490 mm |
| výška celkem | 1030 mm |









