Rudl skládací RuXXac-Jumbo, nosnost 250 kg, lopata 592 x 420 mm, kola průměr 215 mm

Popis produktu
Lehký transportní vozík v praktickém skládacím provedení pro každodenní profesionální použití.
Základní materiál hliník je kombinován s ocelovými a plastovými prvky. Plasty jsou zpevněné skelným vláknem. Vozík je téměř bezúdržbový a nezničitelný.
Kola o průměru 215 mm z plného PU, vhodné i pro nerovné terény a schodiště. Max. nosnost vozíku na schodech je 80 kg.
Plastové rukojeti s ochranou. Lopata dimenzovaná i pro předměty větších rozměrů se speciálně upraveným nekluzným povrchem.
Složený vozík zabírá minimum místa, lze ho uskladnit kdekoli v kanceláři, v autě, ve skříni a jiných omezených prostorách. Okamžitě připraven k použití - bleskové složení i rozložení.
Rozměr složeného vozíku (v x š x h): 840x595x120 mm.
Parametry
| druh kol | plná guma |
| konstrukční materiál | hliník |
| lopata Š×H | 570 × 345 mm |
| hmotnost | 11,4 kg |
| nosnost | 250 kg |
| průměr kola | 215 mm |
| vnější šířka | 595 mm |
| výška | 1250 mm |





