Bezpečnostní skříň , certifikát 90 min., pro 1 sud., barva šedá,


Popis produktu
Skříň pro bezpečné skladování velmi hořlavých kapalin, chemikálií a jiných jedovatých látek ohrožující životní prostředí s protipožární odolností delší než 90 minut – zkoušeno dle evropské normy EN 14470-1.
Ocelová stabilní konstrukce s protipožární izolací a plastovým povlakem. Ve stropu skříně přípojka na připojení odsávání vzduchu (vnější průměr 75 mm). Zemnící přípojka uvnitř a vně skříně.
Stavěcí patky pro srovnání skříně do vodorovné polohy.
Dveře – dvoukřídlé, samozavírací v případě požáru. Kvalitní těsnění, jemné tlumené zavírání s bezpečnostním zámkem. Úhel otevření 100° s blokací pro pohodlné zaskladňování a vyskladňování se sudovým zvedákem nebo vysokozdvihem.
Spodní záchytná vana - galvanicky pozinkovaná s roštem, vyjímatelná, objem cca 220 litrů.
Barevné provedení - barva šedá RAL 7035.
Volitelné příslušenství:
- police – přestavitelná v rastru 32 mm, vhodná pro uskladnění dalších menších nádob.Nosnost při rovnoměrném zatížení 75 kg.
- odvětravací nástavec
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| konstrukce dveří | dvoukřídlé |
| hmotnost | 850 kg |
| počet polic | 0 ks |
| záchytný objem | 220 l |
| požární odolnost | 90 min. |
| hloubka | 1015 mm |
| šířka | 1105 mm |
| vnitřní hloubka | 860 mm |
| vnitřní šířka | 930 mm |
| vnitřní výška | 1545 mm |
| výška | 2225 mm |






