Koš na tříděný odpad, kovový, nášlapný, objem 9+17 l, v x š x h: 440x470x250 mm, bílý

Popis produktu
- korpus z ocelového plechu s antikorozní povrchovou úpravou práškovým lakem
- víko, pedál a podstava z nárazuodolného černého plastu
- vnitřní různobarevné nádoby plastové, s kovovou rukojetí
- široký nášlapný pedál
Dvě různě velké vnitřní nádoby o objemu 9 a 17 litrů.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ano |
| vnitřní nádoba | plast |
| objem | 26 l |
| hloubka | 250 mm |
| hloubka celkem | 340 mm |
| šířka | 470 mm |
| výška | 440 mm |










