Laboratorní stolička GOLIAT, koženka bílá.


Popis produktu
- nosná konstrukce (kříž a plynový píst) z chromované oceli
- stabilní pětiramenný podstavec na 5 kolečkách pro pro parketové a tvrdé podlahy
Čalounění sedáku - vysoce jakostní koženka ze 100% poliesteru s vrstvou PVC, snadno omyvatelná, pevná a oděruvzdorná.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | koženka |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 545 mm |
| výška sedáku min. | 410 mm |










