Laboratorní stolička GOLIAT, látka světle šedá.


Popis produktu
- nosná konstrukce (kříž a plynový píst) z chromované oceli
- stabilní pětiramenný podstavec na 5 kolečkách pro pro parketové a tvrdé podlahy
Potah z kvalitní látky Basic Fabric: 100% polypropylen, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů
Parametry
| barva | šedá, světlá ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 545 mm |
| výška sedáku min. | 410 mm |










