Laboratorní stolička GOLIAT, vysoká, s opěrným kruhem, látka modrá.


Popis produktu
- nosná konstrukce (kříž a plynový píst) z chromované oceli
- stabilní pětiramenný podstavec na kluzácích
- s výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem
Potah z kvalitní látky Basic Fabric: 100% polypropylen, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| průměr sedáku | 360 mm |
| výška sedáku max. | 840 mm |
| výška sedáku min. | 580 mm |








