Laboratorní židle SMART, nízká, bez područek, koženka slonová kost


Popis produktu
Mechanismus CPT tzn. nastavení sklonu, výšky a hloubky opěradla ve zvolené pozici.
Židle SMART s plastovými díly v bílé barvě jsou zvlášť vhodné do čístých prostor jako např. nemocnice, lékařské ordinace, laboratoře apod. Nosný kříž je z estetické a snadno udržovatelné chromované oceli.
Stabilní pětiramenný podstavec na kolečkách z tvrdého plastu.
Čalounění sedáku - vysoce jakostní koženka ze 100% poliesteru s vrstvou PVC, snadno omyvatelná, pevná a oděruvzdorná.
Parametry
| barva | slonová kost ![]() |
| opěra na nohy | ne |
| područky | ne |
| podstavec | na kolečkách |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | koženka |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| šířka sedáku | 460 mm |
| výška sedáku max. | 570 mm |
| výška sedáku min. | 440 mm |














