Laboratorní židle SMART, vysoká, s opěrným kruhem, koženka slonová kost


Popis produktu
Mechanismus CPT tzn. nastavení sklonu, výšky a hloubky opěradla ve zvolené pozici.
Židle SMART s plastovými díly v bílé barvě jsou zvlášť vhodné do čístých prostor jako např. nemocnice, lékařské ordinace, laboratoře apod. Nosný kříž je z estetické a snadno udržovatelné chromované oceli.
Stabilní pětiramenný podstavec na kluzácích, s výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Čalounění sedáku - vysoce jakostní koženka ze 100% poliesteru s vrstvou PVC, snadno omyvatelná, pevná a oděruvzdorná.
Parametry
| barva | slonová kost ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | koženka |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| šířka sedáku | 460 mm |
| výška sedáku max. | 850 mm |
| výška sedáku min. | 600 mm |














