Laboratorní židle SMART, vysoká, s opěrným kruhem, látka zelená


Popis produktu
Mechanismus CPT tzn. nastavení sklonu, výšky a hloubky opěradla ve zvolené pozici.
Židle SMART s plastovými díly v bílé barvě jsou zvlášť vhodné do čístých prostor jako např. nemocnice, lékařské ordinace, laboratoře apod. Nosný kříž je z estetické a snadno udržovatelné chromované oceli.
Stabilní pětiramenný podstavec na kluzácích, s výškově nastavitelným a chromovaným opěrným kruhem.
Potah z kvalitní látky BASIC: 100% polyester, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů.
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| opěra na nohy | ano |
| područky | ne |
| podstavec | na kluzácích |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| hloubka sedáku | 440 mm |
| šířka sedáku | 460 mm |
| výška sedáku max. | 850 mm |
| výška sedáku min. | 600 mm |












