Celoplošná plastová paleta, hygienická 800 x 600 mm, černá

Popis produktu
- vyrobené z recyklovaného LDPE, který je velmi odolný na údery a změny teplot od -30°C do +70°C
- palety jsou certifikované pro použití v potravinářských provozech
- vrchní plocha se zvláštním protiskluzovým a zároveň lehce omyvatelným povrchem
Parametry
| povrch | plný |
| provedení | na ližinách |
| hmotnost | 10,5 kg |
| nosnost dynamická | 1500 kg |
| nosnost statická | 2500 kg |
| nosnost v regálu | 500 kg |
| délka | 800 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 150 mm |









