Kartotéka ECONOMY na závěsné pořadače A4, 3 jednořadové zásuvky, v x š x h: 1012 x 405 x 623 mm, barva šedá RAL7035


Popis produktu
- kartotéky jsou svařené z ocelového plechu a práškově lakované
- zásuvky na teleskopickém kuličkovém vedení se 100% výsuvem a o nosnosti 40 kg
- plné dno umožňuje ukládat i volně ložené dokumenty
- zásuvky je možné osadit příčnými dělicími plechy (viz příslušenství)
- zásuvky mají centrální zámek a blokádu proti samovolnému otevření více zásuvek najednou
- jednotlivé zásuvky jsou vybaveny rámečkem pro vložení štítku
Parametry
| barva | šedá RAL7035 ![]() |
| formát | A4 |
| nosnost zásuvky | 40 kg |
| počet řad v zásuvce | 1 ks |
| počet zásuvek | 3 ks |
| hloubka | 623 mm |
| šířka | 405 mm |
| výška | 1012 mm |












