Sud s odnímatelným víkem, HDPE, objem 120 l

Popis produktu
Pro bezpečnou přepravu nebezpečných látek, sypkých nebo vysoce viskózních – UN homologace.
- z vysoce hustotního polyethylénu (HDPE) vhodného i pro potraviny
- lehké, stabilní, praktické
- možnost plombování
Odnímatelné víko je zajištěno pozinkovaným svěrným kruhem s pákovým mechanismem, bezpečné těsnění.
Široký plnící otvor umožňuje vyprazdňování beze zbytku a snadné čištění.
Parametry
| držadla | ne |
| materiál | plast |
| UN-Kód | UN 1H2/X200/S |
| objem | 120 l |
| průměr hrdla | 395 mm |
| vnější délka | 496 mm |
| vnější šířka | 496 mm |
| vnější výška | 800 mm |



