Kanystr plastový, objem 30 l, modrý

Popis produktu
Pro bezpečnou přepravu a skladování nebezpečných látek kapalných vč. většiny chemikálií - UN homologace.
- vyrobeny z vysoce hustotního polyethylénu (HDPE)
- s ochranou proti UV záření
- hygienický atest
- vysoce odolné těsnění
- nízká hmotnost
Velmi pevný materiál a tvar kanystru zajišťují perfektní stabilitu, možnost stohování a bezpečnou paletizaci. Díky tvarově přizpůsobenému dnu lze kanystr uchopit oběma rukama a docílit úplného vyprázdnění nádoby.
Plastové kanystry mají přidělenu příslušnou homologaci – UN 3H1/Y – a vyhovují tak náročným požadavkům ADR, RID a IMDG–Code pro přepravu nebezpečných kapalných látek i potravinových surovin.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | plast |
| uzávěr | DIN 61 |
| hmotnost | 1150 g |
| objem | 30 l |
| vnější délka | 375 mm |
| vnější šířka | 329 mm |
| vnější výška | 413 mm |




