Záchytná vana ze sklolaminátu, s pozinkovaným roštem, objem 140 l, 1200x800 mm, šedá


Popis produktu
Z plastu zesíleného skelnými vlákny. Materiál je vynikající kombinací předností kovů a plastů.
- nekoroduje
- vysoce rezistentní vůči většině chemických látek
- vysoký bod vzplanutí – lze použít pro hořlaviny s bodem vzplanutí >55°C
Záchytné vany z laminátu jsou univerzálně použitelné ve výrobě, ve všech odvětvích průmyslu, vhodné pro bezpečné skladování látek ohrožující životní prostředí, např. oleje, louhy, kyseliny, emulze, čistící prostředky do hodnoty pH 8, atp.
Nízká konstrukční výška usnadňuje manipulaci i skladování. Vanu lze postavit přímo na podlahu, materiál je absolutně koroziodolný.
Konstrukce je bez spojů (svárů), proto není nutná průběžná kontrola těsnosti vany.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | laminát |
| provedení | s ocelovým roštem |
| nosnost | 250 kg |
| záchytný objem | 140 l |
| délka celkem | 1200 mm |
| šířka celkem | 800 mm |
| výška celkem | 190 mm |








