Záchytná vana ze sklolaminátu, s laminátovým roštem, objem 220 l, 1280x850 mm, šedá


Popis produktu
Z plastu zesíleného skelnými vlákny. Materiál je vynikající kombinací předností kovů a plastů.
- nekoroduje
- vysoce rezistentní vůči většině chemických látek
- vysoký bod vzplanutí – lze použít pro hořlaviny s bodem vzplanutí >55°C
Záchytné vany z laminátu jsou univerzálně použitelné ve výrobě, ve všech odvětvích průmyslu, vhodné pro bezpečné skladování látek ohrožující životní prostředí, např. oleje, louhy, kyseliny, emulze, čistící prostředky do hodnoty pH 8, atp.
Nízká konstrukční výška usnadňuje manipulaci i skladování. Vanu lze postavit přímo na podlahu, materiál je absolutně koroziodolný.
Konstrukce je bez spojů (svárů), proto není nutná průběžná kontrola těsnosti vany.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | laminát |
| provedení | s roštem ze sklolaminátu |
| nosnost | 800 kg |
| záchytný objem | 220 l |
| délka celkem | 1280 mm |
| šířka celkem | 850 mm |
| výška celkem | 290 mm |








