Přístrojové kolečko, otočné s brzdou, vidlice z nerezi, pr. 75 mm, s plotýnkou nosnost 60 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- nerezové vidlice
- střed kola z polyetylenu s kluzným ložiskem
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- s dvojitou brzdou pojezdu a natáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 60 x 60 mm |
| rozteč děr | 45 x 45 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 60 kg |
| průměr děr | 6,5 mm |
| průměr kola | 75 mm |
| stavební výška | 101 mm |
| šířka obruče | 24 mm |



