Přístrojové kolečko, otočné, vidlice z nerezi, pr. 100 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 60 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- nerezové vidlice
- střed kola z polyetylenu s kluzným ložiskem
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 60 kg |
| průměr děr | 12,5 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 134 mm |
| šířka obruče | 28 mm |
| vyosení | 35 mm |



