Přístrojové kolečko, otočné s brzdou, pr. 125 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 100 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
- přesné věnečkové kuličkové ložisko
- střed kola z odolného plastu
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- s dvojitou brzdou pojezdu a natáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 100 kg |
| průměr děr | 12,2 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 158 mm |
| šířka obruče | 32 mm |
| vyosení | 44 mm |



