Transportní kolečko, pevné, modrý elastik, pr. 125 mm, nosnost 140 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- ráfek z polyamidu s válečkovým ložiskem
- obruče z modrého, pružného a nešpinícího elastiku o vysoké nosnosti
Parametry
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 115 x 85 mm |
| rozteč děr | 80x55/60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 140 kg |
| průměr děr | 9 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 155 mm |
| šířka obruče | 45 mm |



