Transportní kolečko, otočné, modrý elastik, pr. 200 mm, nosnost 350 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného výlisku
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- ráfek z polyamidu s válečkovým ložiskem
- obruče z modrého, pružného a nešpinícího elastiku o vysoké nosnosti
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105x75/80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 350 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 200 mm |
| stavební výška | 235 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



