Transportní kolečko L6, pevné, kolo z bílého plastu, pr. 250 mm, nosnost 1400 kg
obj. číslo: 110157
EAN: 4021885104054
1 391,00 Kč bez DPH
1 683,11 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Na zakázku (7 prac. dní)
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 118
Popis produktu
Vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku. Kola z bílého pevného plastu, kuličková ložiska.
Parametry
| materiál obruče | bílý plast |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 104 x 78 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 1400 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 250 mm |
| stavební výška | 290 mm |
| šířka obruče | 60 mm |



