Transportní kolečko, otočné s brzdou, kolo z bílého plastu, pr. 125 mm, nosnost 700 kg

Popis produktu
Vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku. Kola z bílého pevného plastu, kuličková ložiska.
S dvojitou brzdou pojezdu a otáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec.
Parametry
| materiál obruče | bílý plast |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 104 x 78 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 700 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 178 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



