Transportní kolečko, otočné, disk z hliníku, obruče polyuretan, pr. 125 mm, nosnost 450 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality -tvrdost: 95+/-3 Shore A
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 104 x 78 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 450 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 178 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



