Transportní kolečko, otočné, disky z hliníku, obruče černý elastik, pr. 250 mm, nosnost 450 kg

Popis produktu
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- obruče z černého elastiku o vysoké nosnosti
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105 x 80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 450 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 250 mm |
| stavební výška | 304 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



