Transportní kolečko, otočné s brzdou, disky z hliníku, obruče černý elastik, pr. 180 mm, nosnost 300 kg

Popis produktu
- vidlice jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- obruče z černého elastiku o vysoké nosnosti
- s dvojitou brzdou pojezdu a otáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 135 x 110 mm |
| rozteč děr | 105 x 80 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 300 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 180 mm |
| stavební výška | 239 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



