Transportní kolečko, otočné s brzdou, disky z hliníku, obruče polyuretan, pr. 100 mm, nosnost 280 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality -tvrdost: 95+/-3 Shore A
- s dvojitou brzdou pojezdu a otáčení, v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| rozměr plotny | 105 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 280 kg |
| průměr děr | 8 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 137 mm |
| šířka obruče | 40 mm |



