Transportní kolečko, pevné, disky z hliníku, obruče polyuretan, pr. 80 mm, nosnost 250 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality -tvrdost: 95+/-3 Shore A
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 105 x 85 mm |
| rozteč děr | 80 x 60 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 250 kg |
| průměr děr | 8 mm |
| průměr kola | 80 mm |
| stavební výška | 127 mm |
| šířka obruče | 40 mm |



