Transportní kolečko, pevné, disky z hliníku, obruče polyuretan, pr. 250 mm, nosnost 600 kg

Popis produktu
- vidlice z ocelového pozinkovaného plechu
- disky kol z hliníku
- kuličková ložiska
- bandáže z litého polyuretanu nejvyšší kvality -tvrdost: 95+/-3 Shore A
Parametry
| materiál obruče | polyuretan |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 138 x 110 mm |
| rozteč děr | 105 x 75 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 600 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 250 mm |
| stavební výška | 295 mm |
| šířka obruče | 50 mm |



