Transportní kolečko, otočné, modrý polyuretan, pr. 260 mm, nosnost 160 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem, lakovaný stříbrnou práškovou barvou
- bandáže s podélnými drážkami
- v otočné hlavě dvouřadý kuličkový věnec
Parametry
| materiál obruče | modrý polyuretan, měkký |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 175 x 175 mm |
| rozteč děr | 140 x 140 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 160 kg |
| průměr děr | 15 mm |
| průměr kola | 260 mm |
| stavební výška | 295 mm |
| šířka obruče | 85 mm |



