Transportní kolečko, pevné, modrý polyuretan, pr. 400 mm, nosnost 200 kg

Popis produktu
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného plechu
- pozinkovaný ocelový ráfek s válečkovým ložiskem, lakovaný stříbrnou práškovou barvou
- bandáže s podélnými drážkami
Parametry
| materiál obruče | modrý polyuretan, měkký |
| provedení | pevné kolo |
| rozměr plotny | 150 x 150 mm |
| rozteč děr | 125 x 125 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 200 kg |
| průměr děr | 11 mm |
| průměr kola | 400 mm |
| stavební výška | 458 mm |
| šířka obruče | 100 mm |



