Víceúčelová nádoba, čtřyhranná, objem 140 l, plastová (HDPE)

Popis produktu
- vhodné pro potraviny
- robustní obdélníkové nádoby velikosti půlpalety ze zesíleným dnem
- vyrobené z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE
- teplotně odolného v rozmezí -30°C do +60°C
- hladké vnitřní stěny umožňují snadné čištění a vyprazdňování
- barva matně bílá
Parametry
| hmotnost | 11,4 kg |
| nosnost | 140 kg |
| stohovací nosnost | 500 kg |
| objem | 140 l |
| délka | 800 mm |
| šířka | 600 mm |
| vnitřní délka | 720 mm |
| vnitřní šířka | 515 mm |
| vnitřní výška | 400 mm |
| výška | 415 mm |









