Portalový jeřáb s ručním kladkostrojem, nosnost 500 kg, šířka 3000 mm, výška 3000 mm

Popis produktu
Demontovatelná, stabilní konstrukce z ocelových profilů na 4 otočných pojízdných kladkách (polyrethanové obruče) z toho dvě s brzdou. Dodávka v rozloženém stavu.
Provedení: pojízdná nosná konstrukce s ručním kladkostrojem YALE a ručním pojezdem.
Parametry
| hmotnost | 270 kg |
| nosnost | 500 kg |
| světlá šířka | 3000 mm |
| světlá výška | 3000 mm |
| šířka celkem | 3445 mm |
| šířka nosné příruby | 82 mm |
| výška celkem | 3212 mm |
| výška zdvihu | 2755 mm |













