Portalový jeřáb s elektrickým kladkostrojem, nosnost 1000 kg, šířka 5000 mm, výška 3000 mm

Popis produktu
Demontovatelná, stabilní konstrukce z ocelových profilů na 4 otočných pojízdných kladkách (polyrethanové obruče) z toho dvě s brzdou. Dodávka v rozloženém stavu.
Provedení: pojízdná nosná konstrukce s elektrickým kladkostrojem LIFTKET (rychlost zdvihu 4/1 m/min.) a ručním pojezdem. Součásti dodávky je kompletní elektroinstalace jeřábu.
Parametry
| hmotnost | 466 kg |
| nosnost | 1000 kg |
| světlá šířka | 5000 mm |
| světlá výška | 3000 mm |
| šířka celkem | 5510 mm |
| šířka nosné příruby | 120 mm |
| výška celkem | 3292 mm |
| výška zdvihu | 2430 mm |











