Portalový jeřáb s ručním kladkostrojem, nosnost 2000 kg, šířka 3000 mm, výška 3000 mm

Popis produktu
Demontovatelná, stabilní konstrukce z ocelových profilů na 4 otočných pojízdných kladkách (polyrethanové obruče) z toho dvě s brzdou. Dodávka v rozloženém stavu.
Provedení: pojízdná nosná konstrukce s ručním kladkostrojem YALE a ručním pojezdem.
Parametry
| hmotnost | 590 kg |
| nosnost | 2000 kg |
| světlá šířka | 3000 mm |
| světlá výška | 3000 mm |
| šířka celkem | 3690 mm |
| šířka nosné příruby | 150 mm |
| výška celkem | 3355 mm |
| výška zdvihu | 2677 mm |











