Lehký průmyslový vysavač ATTIX 30-11 PC, 1200W, nádoba o objemu 30 l


Popis produktu
sběrná nádoba 30 l
zásuvka pro připojení el. nářadí
pro suché a mokré vysávaní
Vyznačuje se jednoduchou obsluhou, optimálním sacím výkonem a vynikající filtrací. Těleso a odpadní nádoba z velmi odolného plastu. S vysavači lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty, pro vysávání kapalin je vysavač vybaven plovákovým systémem s automatickým zastavením vysávaní při naplnění odpadové nádoby. Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Fleece o dlouhé životnosti s manuálně ručně řízeným elektrickým oklepem. Tento systém umožňuje oklepávat filtr za chodu. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní sáčky. Vysavač má vestavenou zásuvku 230V/ 2,4 kW pro připojení elektrického ručního nářadí.
Standardní příslušenství:
hadice pr. 32 mm, 3 m s kolenem
prodlužovací trubky 2 x 500 mm, hliník
podlahová hubice, šířka 260 mm,
kartáčová hubice
hubice štěrbinová
filtrační lamelový filtr PET
odpadní pytel fleece 1 ks
Parametry
| hlučnost | 62 dB |
| hmotnost | 10 kg |
| objem nádrže | 30 l |
| průtok vzduchu | 62 l/s |
| délka kabelu | 7,5 m |
| podtlak | 250 mBar |
| délka | 380 mm |
| pracovní šířka | 260 mm |
| šířka | 430 mm |
| výška | 550 mm |
| příkon | 1200 W |





