Průmyslový vysavač pro zdraví nebezpečné prachy ATTIX 965-0H SD XC , 2x1200W, nádoba o objemu 70 l


Popis produktu
vhodný pro vysávání prachu třídy M a H
odnímatelná a pojízdná nerezová odpadní nádoba
2 indukční, bezuhlíkové motory o dlouhé životnosti
Určen pro vysávaní suchých, nehořlavých prachových látek, nehořlavých kapalin, prachu ze dřeva a zdraví škodlivých prachových substancí o koncentraci MAK, karcinogenních prachových látek a prachových látek s choroboplodnými zárodky. Vysavač umožňuje zvlášť vysávání běžného jemného prachu třídy M a zdraví nebezpečného prachu třídy „H“ .Sběrná nádoba má dva vstupy pro připojení sací hadice. Při běžném vysávání prachu třídy M, používáme horní připojení při současně uzavřeném dolním. Při vysávání v třídě „M“ je možné použití odpadního pytle nebo vysávat bezsáčkově. Pro vysávání prachů třídy H postupujeme obráceně a vždy je nutné použití bezpečnostních odpadních pytlů. Při manipulaci s plným odpadovým pytlem doporučujeme používání manipulačních ochranných vaků.
Velmi výkonný, dvoumotorový (bez uhlíků) stroj s plynule nastavitelným sacím výkonem. Je vybaven 70l nerezovou spouštěcí nádobou, pojízdnou na samostatných kolečkách. Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Fleece o dlouhé životnosti s automatickým elektrickým oklepem.
Standardní příslušenství:
filtrační lamelový filtr PET
filtrační odpadní pytel třídy H
manipulační vak pro odpadové pytle H
Parametry
| hlučnost | 67 dB |
| hmotnost | 45 kg |
| objem nádrže | 70 l |
| délka kabelu | 10 m |
| podtlak | 250 mBar |
| délka | 615 mm |
| šířka | 690 mm |
| výška | 990 mm |
| příkon | 2400 W |





