Standardní průmyslový vysavač ATTIX 50-21 PC, 1200W, nádoba o objemu 50 l


Popis produktu
sběrná nádoba až 50 l
pro suché a mokré vysávaní
Vyznačuje se robustní konstrukcí, zejména velmi kvalitními kolečky, jednoduchou obsluhou, optimálním sacím výkonem a vynikající filtrací. Těleso a odpadní nádoba z velmi odolného plastu. S vysavači lze vysávat jak suché tak i mokré nečistoty, pro vysávání kapalin je vysavač vybaven plovákovým systémem s automatickým zastavením vysávaní při naplnění odpadové nádoby. Filtraci zaručuje účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Fleece o dlouhé životnosti s manuálně řízeným elektrickým oklepem. Tento systém umožňuje oklepávat filtr za chodu. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní sáčky.
Standardní příslušenství:
sací hadice pr. 36 mm, 3 m s kolenem
prodlužovací trubka 2 x 500 mm, ocelová
podlahová hubice, šířka 260 mm,
hubice štěrbinová
filtrační lamelový filtr PET
odpadní pytel fleece 1 ks
Parametry
| hlučnost | 62 dB |
| hmotnost | 11 kg |
| objem nádrže | 50 l |
| průtok vzduchu | 62 l/s |
| délka kabelu | 7,5 m |
| podtlak | 250 mBar |
| délka | 380 mm |
| pracovní šířka | 260 mm |
| šířka | 430 mm |
| výška | 685 mm |
| příkon | 1200 W |



