Průmyslový dvoumotorový vysavač ATTIX 961-01, 2x1200W, nádoba o objemu 70 l


Popis produktu
- 2 jednofázové motory 230V
- vyklápěcí nerezová nádoba
- pro suché i mokré nečistoty
- lamelový filtr s elektrickým oklepem Push & Clean
Velmi výkonný stroj s možností provozu s jedním nebo oběma motory (pro maximální sací výkon). Nerezová odpadní nádoba o objemu 70l je výklopná a zároveň vyjímatelná.
Pro vysávání kapalin je vysavač vybaven plovákovým systémem s automatickým zastavením vysávání při naplnění odpadové nádoby. Při suchém vysávaní doporučujeme používat odpadní pytle.
Filtrace prach třídy „M“, účinný lamelový filtr z omyvatelného materiálu PET Nano o dlouhé životnosti s manuálním elektrickým oklepem Push & Clean. Tento systém umožňuje oklepávat filtr za chodu.
Standardní příslušenství Ø 38 mm:
sací hadice 4,0 m
koleno, prodlužovací trubka nerez, 2 dílná
štěrbinová hubice
podlahová hubice 400 mm
lamelový filtr PET, třídy „M“
odpadní pytel fleece, 1ks
Parametry
| hlučnost | 67 dB |
| hmotnost | 30 kg |
| objem nádrže | 70 l |
| délka kabelu | 10 m |
| podtlak | 250 mBar |
| délka | 580 mm |
| pracovní šířka | 400 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 970 mm |
| příkon | 3000 W |









