Manipulační vozík skladový VARIOfit, 1000 x 700 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- ocelový nosný rám svařený ze zpevněných dutých L-profilů, lakovaných práškovou barvou
- dvě pevná a dvě otočná kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, která nešpiní podlahu
- otočná kolečka mají centrální brzdu EasySTOP a ochranu pro nohy VARIOfit®
- ložná plocha z MDF desky s dekorem
Parametry
| barva | modrá RAL5010 / dekor desky buk ![]() |
| ložná plocha d x š | 1000 x 700 mm |
| materiál bočních stěn | bez výplně |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 700 |
| hmotnost | 28 kg |
| nosnost | 400 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| průměr kola | 200 mm |
| vnější délka | 1100 mm |
| vnější šířka | 700 mm |
| výška celkem | 1030 mm |
| výška plošiny | 300 mm |










