Montážní vozík VARIOfit, police- tři ocelové vaničky, 845x495 mm, nosnost 400 kg


Popis produktu
- konstrukce z ocelových trubek a svařovaných ocelových vaniček
- boční stěny vaniček o výšce 40 mm
- lakováno práškovou barvou
- dvě pevné a dvě otočné kolečka na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z šedé termoplastické gumy, nešpiní podlahu
- otočné kolečka s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®
- ložné výšky: 245 / 560 / 875 mm
- světlá výška: 270 / 275 mm
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 845 x 495 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 44,5 kg |
| nosnost | 400 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 100 kg |
| počet podlaží | 3 ks |
| průměr kola | 160 mm |
| vnější délka | 985 mm |
| vnější šířka | 500 mm |
| výška celkem | 910 mm |












