Stolní vozík VARIOfit se záchytnou vanou, 1000 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Pro montážní a manipulační práce, kdy může dojít k nežádoucímu výtoku olejů apod.
- ocelová konstrukce o nosnosti 250 kg
- lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě pevná a dvě otočná kola pr. 125 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®, na kuličkových ložiskách
- obruče z šedé termoplatické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 etáže se dvěma svařovanými olejovými vaničkami, výška bočních stěn 25 mm
- ložné výšky: 210 / 845 mm
- světlá výška: 585 mm
- nosnost horní police: 80 kg
Parametry
| ložná plocha d x š | 995 x 595 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 37 kg |
| nosnost | 80 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| délka celkem | 1170 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 610 mm |
| výška celkem | 845 mm |





