Stolní vozík VARIOfit s vyjímatelnou záchytnou vanou, 1000 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Pro montážní a manipulační práce, kdy může dojít k nežádoucímu výtoku olejů apod.
- ocelová konstrukce o nosnosti 250 kg
- lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě pevná a dvě otočná kola pr. 125 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®, na kuličkových ložiskách
- obruče z šedé termoplatické gumy, která nešpiní podlahu
- 2 využitelné plochy ve formě olejotěsné vany s okrajem vysokým 25 mm
- horní i s plechovou olejovou vanou s dvěma madly pro snadnější manipulaci, výška bočních stěn 200 mm, objem vany 113 litrů
- ložné výšky: 210 / 820 / 1020 mm
- světlá výška: 585 mm
Parametry
| ložná plocha d x š | 995 x 595 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 49,5 kg |
| nosnost | 250 kg |
| nosnost police při rovnoměrně rozloženém zatížení po celé ploše police | 80 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| délka celkem | 1180 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 610 mm |
| výška celkem | 1055 mm |





