Stolní vozík VARIOfit s přídavnou záchytnou vanou a roštem, 1000 x 600 mm, nosnost 250 kg


Popis produktu
Pro montážní a manipulační práce, kdy může dojít k nežádoucímu výtoku olejů apod.
- ocelová konstrukce o nosnosti 250 kg
- lakovaná práškovou modrou barvou RAL5010
- dvě pevná a dvě otočná kola pr. 125 mm s centrální brzdou EasySTOP a ochranou pro nohy VARIOfit®, na kuličkových ložiskách
- obruče z šedé termoplatické gumy, která nešpiní podlahu
- nahoře přišroubovaná záchytná ocelová vana (60 l) s drátěným pozinkovaným roštem 30x30 mm a vypouštěcím kohoutkem 1/4", výška bočních stěn 100 mm
- dole 1 ocelová vanička, výška boční stěny 25 mm
- ložné výšky: 210 / 930 mm
- světlá výška: 595 mm
Parametry
| ložná plocha d x š | 997 x 597 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 1000 x 600 |
| hmotnost | 58 kg |
| nosnost | 80 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| délka celkem | 1125 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka celkem | 610 mm |
| výška celkem | 1020 mm |











